تماس باما : 88502800 021  ایمیل: info@DatisTender.com

جامعترین بانک اطلاعات مناقصات بین المللی پیمانکار آب، پیمانکار راه و ابنیه، مشاور راه، مشاور راه و ابنیه

معرفی فرآیند برگزاری مناقصات بین‌المللی به صورت یک مرحله‌ای دو پاکتی Single-Stage: Two-Envelope

روند و نوع برگزاری هر مناقصه‌ای بسته به شرایط پروژه از جمله اهمیت پروژه، مبلغ پروژه، شرایط خاص اجرا و غیره متفاوت و دارای انواع مختلفی می‌باشد.

💢یکی از انواع این برگزاری‌ها، مناقصات یک مرحله‌ای دو پاکتی می‌باشد.
فرآیند برگزاری این مناقصه به شرح ذیل است:
1️⃣هنگامی که آگهی یک مناقصه (ساخت نه خدمات مشاوره‌‌ای) منتشر می‌شود در قسمتی از این آگهی به فرآیند برگزاری مناقصه اشاره می‌نماید و از آنجا مشخص می‌شود این مناقصه قرار است به چه صورت برگزار گردد.
2️⃣در این روند مناقصه‌گران پیشنهادات فنی و مالی خود را در پاکات جداگانه قرار می دهند و سپس هر دو پاکت را در یک پاکت در بسته مهر و موم شده گذاشته و تحویل کارفرما می‌دهند.
3️⃣در ابتدا پاکت پیشنهاد فنی مناقصه‌گران بر اساس زمان و مکان اعلام شده در اسناد مناقصه در حضور کلیه شرکت‌کنندگان باز می گردد و پاکت مالی نزد کارفرما محفوظ خواهد ماند و سپس پیشنهادات فنی به منظور بررسی به کمیته فنی ارجاع خواهد شد.در این مرحله هیچ گونه تغییر و یا اصلاحی در پیشنهاد فنی مقدور نخواهد بود.
4️⃣در اسناد پیشنهاد فنی نباید هیچ پیشنهاد مالی وجود داشته باشد در غیر اینصورت پیشنهاد مالی شرکت کننده بازنشده عودت داده خواهد شد.
5️⃣مرحله نهایی، زمان بازگشایی پاکات پیشنهادات مالی آن دسته از شرکت کنندگانی است که در مرحله ارزیابی فنی موفق به کسب امتیاز لازم شده اند، که کارفرما نسبت به دعوت از آنها در زمان و مکان اعلام شده اقدام خواهد نمود.

داتیس مشاور مناقصات بین‌الملل

 

 

آماده برای همکاری با ما هستید؟
ما برگ شانس قطعی شما در بازارهای
بین المللی هستیم.

تماس با داتیس

  • آدرس:تهران.خیابان مطهری.خیابان کوه نور.کوچه سوم.پلاک۲۱٫واحد ۱
  • دفتر مرکزی : 02188502800
  • نمابر : 02188746134
  • info@datistender.com