تماس باما : 88502800 021  ایمیل: info@DatisTender.com

جامعترین بانک اطلاعات مناقصات بین المللی پیمانکار آب، پیمانکار راه و ابنیه، مشاور راه، مشاور راه و ابنیه

برگزاری مناقصات یک مرحله‌ای یک پاکتی در مناقصات بین المللی به چه معناست و دارای چه فرآیندی می‌باشد؟

روند و نوع برگزاری هر مناقصه‌ای بسته به شرایط پروژه از جمله اهمیت پروژه، مبلغ پروژه، شرایط خاص اجرا و غیره متفاوت و دارای انواع مختلفی می‌باشد یکی از انواع این برگزاری‌ها، مناقصات یک مرحله‌ای یک پاکتی می‌باشد.
فرآیند برگزاری این مناقصه به شرح ذیل می‌باشد:
هنگامی که آگهی یک مناقصه (ساخت نه خدمات مشاوره‌‌ای) منتشر می‌شود در قسمتی از این آگهی به فرآیند برگزاری مناقصه اشاره می‌نماید و از آنجا مشخص می‌شود این مناقصه قرار است به چه صورت برگزار گردد.
هنگامی که مناقصه‌گران پیشنهادات خود را آماده می‌نمایند هر دو پاکت پیشنهاد فنی و مالی در یک پاکت مهر موم شده گذاشته می‌شود و به کارفرما تحویل داده می‌شود.پس از اتمام مهلت ارسال اسناد همانطور که در قسمت (BDS) اسناد مشخص شده طبق زمان و مکان اعلام شده اسناد مناقصه‌گران در جلسه‌ای با حضور نمایندگان آنها بازگشایی می‌گردد و پایین‌ترین قیمت از لحاظ مالی انتخاب خواهد شد.
البته این فرآیند بدین معنی نخواهد بود که اسناد فنی مناقصه‌گران بررسی نمی‌شود بلکه روند ارزیابی به این ترتیب است که پس از بازگشایی پاکات فنی و مالی مناقصه‌گزار در مدت زمان مقرر نسبت به بررسی اسناد فنی مطابق با خواسته‌های مندرج در اسناد مناقصه اقدام خواهد نمود و به دنبال آن قیمت‌های پیشنهادی(BOQs) از لحاظ عدم وجود اشتباهات احتمالی به صورت کامل مورد بازنگری دقیق قرار خواهند گرفت و پس از آن برنده مناقصه معرفی می‌گردد.
داتیس مشاور مناقصات بین‌الملل

 

 

آماده برای همکاری با ما هستید؟
ما برگ شانس قطعی شما در بازارهای
بین المللی هستیم.

تماس با داتیس

  • آدرس:تهران.خیابان مطهری.خیابان کوه نور.کوچه سوم.پلاک۲۱٫واحد ۱
  • دفتر مرکزی : 02188502800
  • نمابر : 02188746134
  • info@datistender.com